PSP Paint Shop Professional jest nowo powstałą malarnią proszkową w Szczecinie. Personel posiada wieloletnie doświadczenie w malowaniu oraz szeroko pojętym przemyśle, co daje nam przewagę na rynku, ponieważ posiadamy doświadczenie stricte malarskie, jak również jako odbiorcy powłok malarskich.

Malarnia PSP posiada możliwości malowania wszelkich elementów metalowych, mieszczących się w komorze pieca o wymiarach 7000 x 2000 x 1800 (mm) (długość x szerokość x wysokość).

Malujemy proszkowo wszelkie elementy ze stali, stali nierdzewnej, stali węglowej (czarna), stal kwasoodporna, aluminium, stal ocynkowana, żeliwa – odkówki.

Głównym bodźcem do powstania naszego przedsięwzięcia był brak na zachodniopomorskim rynku malarni świadczącej usługi na najwyższym poziomie dla przemysłu. Naszym głównym atutem jest jakość wykonywanych usług. Staranne przygotowanie elementów do malowania poprzez indywidualnie dobrane procesy fosforanowania, chromianowania czy piaskowania oraz niespotkana na lokalnym rynku jakość malowania. Najwyższą jakość świadczonych usług podnosi sposób zabezpieczania i pakowania lakierowanych przedmiotów do transportu, który nie powoduje uszkodzenia powierzonych elementów oraz umożliwia dostarczenie zamówionych towarów do każdego miejsca w Polsce .

Naszym plusem jest najbardziej konkurencyjna cena na lokalnym rynku. Nasze ceny są najniższe a jakość najwyższa w Szczecinie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

[google0831ee58bb4bb911.html]